KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14544007
nr 1454 4007
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad AE. Gouache på papper. Bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 29x21 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:51:24
Gouache